ul. Dąbrowskiego 472
60-651 Poznań

509 377 968 serwis
502 319 556 biuro
biuro@jung-serwis.pl

NAPRAWA, KONSERWACJA WÓZKÓW WIDŁOWYC Serwis na żądanie:
Technik serwisu dojedzie do Państwa w ciągu 4 godzin od zgłoszenia awarii. Ma on niezbędną wiedzę, wyposażenie i pakiet podstawowych części, aby zdiagnozować usterkę i wykonać naprawę w możliwie najkrótszym czasie.

Umowa konserwacyjna terminowa:
Polega na objęciu wszystkich wózków opieką w formie regularnych przeglądów technicznych w ramach stałej zryczałtowanej stawki. Oprócz zmniejszenia kosztów serwisowania wózków przez uniknięcie powstania większych awarii, otrzymują Państwo dodatkowe korzyści – rabaty przy zakupie części zamiennych i preferencyjne stawki na wynajem wózków na czas naprawy. 

Umowa Full-Service:
Wybierając tę usługę przenoszą Państwo odpowiedzialność za stan techniczny wózków na naszą firmę. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne oszacowanie kosztów posiadania i eksploatacji wózków widłowych.
W ramach umowy wykonujemy:
- okresowe przeglądy techniczne,
- usuwanie awarii,
- dostawę i montaż części zamiennych.
Naprawa warsztatowa:
W przypadku poważniejszych uszkodzeń zapewniamy kompleksową naprawę w naszym warsztacie.
Posiadamy specjalistyczny transport wózków.
Na czas naprawy zapewniamy wózek zastępczy.

Serwis baterii:
- doraźna konserwacja i naprawa po zgłoszeniu awarii przez użytkownika:
po zdiagnozowaniu stanu baterii i rodzaju uszkodzenia, wymianie podlegają uszkodzone ogniwa, separator, łącznik wtyczka, kabel. etc, sprawdzana jest gęstość elektrolitu i uzupełniany jego poziom.
- serwis baterii na podstawie umowy konserwacyjnej, polega na stałej kontroli i dozorze baterii w Państwa flocie, za określona zryczałtowana opłatą.
Konserwacja UDT:
Jest przeprowadzana zgodnie z dokumentacja DTR wózka . Nasi serwisanci posiadają stosowne świadectwa kwalifikacji uprawniające do konserwacji wózków.
Na Państwa życzenie przygotujemy pełna dokumentację wózka wymagana do odbioru UDT.
Serwisujemy wózki widłowe wielu marek, m.in: Jungheinrich, Linde, Still oraz inne...