Serwis

Naprawa, konserwacja wózków widłowych

 • Serwis na żądanie:
  Technik serwisu dojedzie do Państwa w ciągu 4 godzinod zgłoszenia awarii. Ma on niezbędną wiedzę, wyposażenie i pakiet podstawowych części, aby zdiagnozować usterkę i wykonać naprawę w możliwie najkrótszym czasie.
 • Umowa konserwacyjna terminowa:
  Polega na objęciu wszystkich wózków opieką w formie regularnych przeglądów technicznych w ramach stałej zryczałtowanej stawki. Oprócz zmniejszenia kosztów serwisowania wózków przez uniknięcie powstania większych awarii, otrzymują Państwo dodatkowe korzyści – rabaty przy zakupie części zamiennych i preferencyjne stawki na wynajem wózków na czas naprawy. 
 • Umowa Full-Service:
  Wybierając tę usługę przenoszą Państwo odpowiedzialność za stan techniczny wózków na naszą firmę. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne oszacowanie kosztów posiadania i eksploatacji wózków widłowych.
  W ramach umowy wykonujemy:
  - okresowe przeglądy techniczne,
  - usuwanie awarii,
  - dostawę i montaż części zamiennych.
  • Naprawa warsztatowa:
   W przypadku poważniejszych uszkodzeń zapewniamy kompleksową naprawę w naszym warsztacie.
   Posiadamy specjalistyczny transport wózków.
   Na czas naprawy zapewniamy wózek zastępczy.
  • Serwis baterii:
   - doraźna konserwacja i naprawa po zgłoszeniu awarii przez użytkownika:
   po zdiagnozowaniu stanu baterii i rodzaju uszkodzenia, wymianie podlegają uszkodzone ogniwa, separator, łącznik wtyczka, kabel. etc, sprawdzana jest gęstość elektrolitu i uzupełniany jego poziom.
   - serwis baterii na podstawie umowy konserwacyjnej, polega na stałej kontroli i dozorze baterii w Państwa flocie, za określona zryczałtowana opłatą.
  • Konserwacja UDT:
   Jest przeprowadzana zgodnie z dokumentacja DTR wózka . Nasi serwisanci posiadają stosowne świadectwa kwalifikacji uprawniające do konserwacji wózków.
   Na Państwa życzenie przygotujemy pełna dokumentację wózka wymagana do odbioru UDT.
  • Serwisujemy wózki widłowe wielu marek, m.in: Jungheinrich, Linde, Still oraz inne...

  ZAMÓW USŁUGĘ LUB ZAPYTAJ


  509 377 968 lub 61 656 18 62

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

separator